JAK POWSTAŁ ESSELL?

Essell to dzieło trójki doświadczonych praktyków branży on-line i nowych technologii, łączących kompetencje technologiczne, sprzedażowe i marketingowe. Każde z nas gromadził swoje kilkunastoletnie doświadczenia, pracując m.in. ze sklepami e-commerce oraz firmami branży retail prowadzącymi swoje sklepy on-line.

Niezależnie od tego, z kim się spotykaliśmy, często słyszeliśmy te same, powtarzające się słowa: "konkurencja często zaskakuje nas promocjami cenowymi", "nie wiemy, jak utrzymać klienta w naszym sklepie", "ktoś właśnie podkupił naszych klientów lepszą promocją cenową".

Postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które odpowie na wyzwania polskich sklepów e-commerce - niezależnie od ich wielkości i segmentu, w którym działają.

 

JAK DZIAŁAMY I W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Stworzona przez nas platforma to rozwiązanie oferowane w modelu SaaS (Software as a Service). To oznacza, że nie musisz martwić się o technologię czy moc serwerów - odpowiedzialność za te obszary jest po naszej stronie. Ty możesz skupić się na tym, co najlepsze - wykorzystaniu Essella do monitorowania zmian cen Twojej konkurencji i obserwowania zachowań Twoich potencjalnych klientów. Łącząc te dane z jedną platformę, dajemy Ci dostęp do wiedzy nt. otoczenia rynkowego, dzięki której możęsz świadomie kształtować cenę produktów w Twoim sklepie e-commerce.

Od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na demo naszego produktu.