Oprogramowanie Essell CRM (Customer Relationships Management) jest to internetowy system zarządzania relacjami z klientami oraz organizacji pracy całej firmy. Łączy on w sobie wszystkie trzy rodzaje oprogramowania CRM:

Opracowany przez nas system CRM to narzędzie, które pozwala zebrać w jednym miejscu dane leadów i obecnych kontrahentów, wyznaczać i monitorować zadania związane z ich obsługą, katalogować informacje dotyczące kontaktów, transakcji i działań marketingowych.

 

Przeniesienie bazy danych z innego programu do Essell CRM jest bardzo proste. Szybko zaimportujesz swoją bazę klientów z pliku CSV (chętnie w tym też pomożemy). Dzięki integracji z bazami danych GUS  CRM umożliwia szybkie budowanie bazy danych leadów i klientów. Następnie możliwe jest przydzielanie leadów handlowcom, a dzięki integracji z modułem poczty email, oraz telefonią voip monitorowanie na bieżąco przebiegu komunikacji z klientem w firmie. Pogrupuj klientów tak jak chcesz i przypisz ich do zdefiniowanych kategorii. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz i zorganizujesz pracę.

 

System CRM to również prosta ewidencja i archiwizacja treści spotkań, rozmów telefonicznych i korespondencji elektronicznej w postaci notatek handlowych. Wdrożenie CRM umożliwia planowanie terminów, zadań, spotkań w przejrzystym kalendarzu z opcją przypisania do pracownika, projektu lub kontrahenta, a także powiązanie z modułem  Ewidencja czasu pracy. Opcja przypomnień pozwala skutecznie zarządzać własnym czasem pracy. Aplikacja daje przejrzysty przegląd danych transakcji z klientami - zakończonych, planowanych, czy też będących w toku. Statusy i etykiety przypisywane do leadów pozwolą na budowę lejków sprzedażowych, dzięki którym łatwo można przeanalizować pracę działu handlowego firmy.

 

Nasz CRM udostępnia narzędzia do wygodnego tworzenia raportów i wykresów pokazujących przychody, zyski i koszty działania firmy. Do każdego zaś przechowywanego w systemie obiektu możliwe jest dodanie plików/załączników takich jak np. skany umów, czy inne dokumenty, tworząc tym samym wygodny, sieciowy dysk przechowujący w chmurze dane firmowe, dostępne z każdego miejsca na ziemi. Funkcja definiowalnych pól dodatkowych pozwala na wygodne dostosowywanie programu do specyficznych potrzeb małej i dużej firmy.

 

W systemie CRM od Essell dostępna jest pełna historia kontaktów, która pozwala na łatwe prześledzenie całego przebiegu kontaktu z klientem. W prosty sposób ustalisz też ceny indywidualne dla klienta, rabaty oraz domyślną formę płatności. Uprawnienia dostępu pomogą Twojej firmie kontrolować procesy wewnętrzne zachodzące w przedsiębiorstwie, a Tobie pomogą efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem online, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami, jesli chcesz zobaczyć demo naszego rozwiązania. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonalności naszego produktu oraz szczegółów oferty cenowej. Zapraszamy do kontaktu!